PO 10–18 | ÚT 8–18 | ČT 8–18 | PÁ Skype

Pekařská 44 / 424, Brno 602 00

tereza@nutriandtherapy.cz

(+420) 739 629 237

Top
 

THERAPY

Poradenství osobního rozvoje

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj – seberozvoj umožňuje pochopit hlubší souvislosti chování, zjistit, co potřebujete a jak za tím jít ~ i co už nepotřebujete a můžete svobodně pustit. Umožňuje podívat se na “kořeny hladu a vnitřní prázdnotu” a spojit se zdroji a výživou vašeho života.

Proč do toho jít se mnou?

Přestože na seberozvoji pracujeme každý sám za sebe, může být velmi užitečné pozvat do vašeho procesu někoho tzv. “z venku” …už jenom tím, že přijdete a věnujete čas pouze sobě a svým tématům, získávají věci novou perspektivu a začíná změna. Bude mi potěšením na ní s vámi spolupracovat.

Jak to probíhá

Poradenství probíhá formou rozhovorů, které si obsahově řídíte sami na základě individuálních témat a vývoje vaší situace. Soustředit se budeme nejen na důležité myšlenky, ale také na pocity vycházející z vašeho těla.

Poradna je vybavená kvalitním čajem, který je vám k dispozici, pokud ho milujete jako já 🙂 a občas i nějakými dobrotami.

Náplň spolupráce

Protože pracuji především se ženami (ale ne výlučně) a jsem z velké části osobnosti nutriční terapeutkou a studentkou body-terapie, v poradenství osobního rozvoje se zaměřuji zejména na pozitivní vztah k tělu, ženství, vnímání krásy, sexuality aj. viz příklady níže. Pokud se mnou chcete řešit jiné životní otázky než uvedené příklady, určitě se na tom můžeme společně domluvit. Samozřejmě vždy přicházíte jako celistvá osobnost (se všemi možnými tématy) a jako na takovou na vás pohlížím a ve spolupráci jsem pro vás plně k dispozici.

PŘÍKLADY TOHO, KDY VÁM MŮŽE SPOLUPRÁCE POMOCI

Chcete se přestat přejídat nebo trápit dietami či hladem

Nechcete, aby vám jídlo ovládalo život

Jste zavalení informacemi o výživě a hledáte svůj vlastní výživový směr (nejen další vzorový jídelníček od nutričních poradců)

Chcete se přijmout taková, jaká jste

Chcete rozvíjet ženskou stránku

Chcete umět odpočívat nebo posílit disciplínu nebo vyvážit oboje 🙂

Hledáte v životě více radosti, užívání si

Chcete se naučit o sebe pečovat - jak v jídle, tak v ostatních směrech

Chcete zdravě jíst, a víte, že to spočívá ve správném nastavení mysli

Chcete umět jíst “intuitivně” namísto dodržování režimu

Chcete lépe naslouchat svým potřebám

Chcete se cítit dobře ve svém těle

Chcete pracovat s cykličností ženského těla

Pracujete na svém sebevědomí

Chcete zkvalitnit vaše vztahy, seberealizovat se, naplno se vyjádřit...

skype

Pokud nejste z Brna a okolí, je také možné spolupracovat se mnou přes Skype. Dosavadní zkušenosti s klienty na Skype jsou velmi dobré.